Hakkımda

Hakkımda konuşulur ama şahsiyetim bilinmez.

 

ByRafett

14.03.1990 tarihinde Konya’nın Hadim ilçesinde doğmuştur. Resmi doğum tarihi bu olsa da 27.09.1989 tarihinde sabaha karşı dünyaya gelmiştir. Altı kişilik bir ailenin ikinci çocuğu olan lise yıllarına kadar halen ailesinin ikamet etmekte olduğu Gerez Köyünde yaşamıştır. Lise öğrenimini Konya-Karatay Cemil Keleşoğlu Lisesinde tamamlayıp çeşitli yatılı öğrenci yurtlarında (Hacıveyiszade, Bozkırlılar Vakfı ve Fatih öğrenci yurtları) konaklamıştır. Üniversite eğitimi için Süleyman Demirel Üniversitesi/Şarkikaraağaç Meslek Yüksekokulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü (2010) tamamlayarak sonrasında dikey geçişle Anadolu Üniversitesi/İşletme Fakültesi İşletme bölümünü (2020) açıktan tamamlamıştır. İki yıllık Isparta üniversite örgün öğretim yıllarından sonra Konya şehrine geri dönmüştür. Eğitimi ve iş hayatı süresince özel kurslardan da  (Bilgisayar , Tıbbi Sekreterlik, Temel İlk Yardım Bilgisi, İngilizce, Seyahat İngilizcesi, Rusça A1-A2, Office Programları, AutoCad, WordPress, Obezite ile Mücadele, Laparoskopik Aletler, Aşçılık, KOSGEB) eğitimler almayı aksatmamıştır.

İlk olarak 2009 yılında İŞKUR programı ile üç aylık bir çalışma tecrübesiyle profesyonel çalışma hayatına atılmıştır. Daha sonrasında 2010 yılında iki ay süreyle Özel Envar Eğitim Kurumlarının ön muhasebesinde çalışmıştır. 2010 yılının Temmuz ayında ise Konya Beyhekim Devlet Hastanesinde Tıbbi Sekreter olarak iş hayatına devam etmiştir. Hastanedeki görevi süresince Endoskopi biriminde 2005 yılı Mart ayına kadar tam zamanlı çalışmıştır. 2005 Mart ayında hastanedeki görevinden ayrılıp MGÖNEN Hay. İnş. Ltd. Şti. firmasında yönetici asistanı olarak yeni bir sektörde iş hayatına başlamıştır. Burada Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) projelerinin yanı sıra çeşitli inşaat yapı projelerinde görev almıştır.

2020 yılının Haziran ayında üzerinde çalıştığı yeni bir TKDK projesi için eski şirketinden ayrılarak MGN Hay. Süt Üretim Çiftliği Ltd. Şti. isimli şirketi kurmuştur. Bu şirkette onaylanmış TKDK projesi özelinde profesyonel çalışmalarını sürdürmektedir.

Hakkımda konuşulur ama şahsiyetim bilinmez.